Dodavatel reklamních náplastí

Jsme spolehlivý a dlouholetý dodavatel reklamních náplastí pro všeobecné využití. Naší hlavní činností je výroba předmětů na zakázku a to nejen reklamních dle zadání klienta. Jsme výrobce, dodavatel a velkoobchod reklamních náplastí a zde na nás naleznete kontakt. Pokud hledáte dodavatele reklamních náplastí, neváhejte nás kontaktovat. Kalkulace je ZDARMA:-)

Jsme Váš dodavatel reklamních náplastí

KONTAKTY:
Email: sales@giftsservice.com
Telefon / WhatsApp:  +420 603 333 309
Telefon: +420 777 333 309

Dodavatel reklamních náplastí
sídlo Gifts Service

První exportní/importní s.r.o.
Rumunská 14/ 27
120 00 Praha 2

IČ: 27621499
DIČ: CZ27621499
Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 119499

ZAŠLETE NÁM NEZÁVAZNOU POPTÁVKU

Otázka: Druh papouška na pět písmen?

Do pole napište odpověď na otázku. Všechna písmena malá. Děkujeme.

Více informací o Gifts Service

Přečtěte si více o nás. Kam směřujeme, jaké jsou naše konkurenční výhody a nebo proč spolupracovat právě s námi. Jsme připraveni pro Vás vyrobit reklamní náplasti dle Vašeho zadání. Chcete zaslat vzorky našich realizací? Kontaktujte nás a my Vám zašleme vzorky ZDARMA.

Zajímají Vás dodací lhůty, platební podmínky, minimální objednatelné množství? Zde naleznete potřebné informace. 

Velkoobchodní dodavatel reklamních náplastí

Naší hlavní prioritou je kvalita a proto jsou standardní cenové nabídky reklamních náplastí kalkulovány v nadprůměrné kvalitě. I potencionálním klientům se snažíme co nejvíce porozumět a pečlivě sledujeme chování na trhu s reklamními předměty. Tlak na cenu na úkor kvality je nepřehlédnutelný. Proto pokud jste dostali lepší konkurenční nabídku,  garantujeme Vám vždy cenu lepší minimálně o 5% než je ta konkurenční. Úspory a ústupky v požadavcích na kvalitu prodiskutujeme, aby finální produkt co nejvíce odpovídal Vašim představám a požadavkům. Máte omezený rozpočet? Je možné si vybrat i z již existujících designů.

Z pozice dlouholetého dodavatele reklamních náplastí můžeme nabídnout výhodné ceny. Naše firma je v oboru výroby reklamních předmětů na zakázku již od roku 2005. Za dobu působení na trhu s reklamními předměty jsme nashromáždili dostatek zkušeností, které nám pomáhají eliminovat chyby a kvalitativní problémy, které mohou nastávat v průběhu výroby.
Svým zákazníkům nabízíme kvalitu za rozumnou cenu.
Disponujeme pobočkami v České republice, Německu, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Číně a Hong Kongu.

Těšíme se na spolupráci. Team Gifts Service

Přejít nahoru