Nápady na náplasti s reklamním potiskem

Vybrali jste si jako reklamní dárek náplasti s potiskem, ale zároveň stále tápete, jakým způsobem své zákazníky oslovit? Zkuste naše nápady na náplasti s reklamním potiskem. Níže Vám představíme pár nápadů, jak přivést reklamní sdělení pomocí náplasti k Vašim zákazníkům.

Sdílíme s Vámi nápady na náplasti s reklamním potiskem

Náplasti s reklamním potiskem na hrudích dálkových běžců

Netradičním, ale velmi efektivním propagačním nástrojem jsou náplasti na bradavky pro dálkové běžce. Tato aplikace reklamních náplastí s potiskem chrání maratonské a dálkové běžce před rozedřením bradavek o triko vlivem dlouhého běhu. Nejen že chrání běžce a dáváte tak najevo jak Vám záleží na jejich pohodlí, ale je také důkazem odvážné a hlavně účinné reklamy se sekundárním dopadem v médiích.

Nápady na předání reklamního sdělení pomocí náplasti s potiskem

Reklamní náplast s potiskem jako příbal do časopisu

reklamní náplasti s potiskem

Reklamní náplasti s potiskem jako příbal do časopisu pro maminky, nebo s jinou typicky ženskou tématikou, je perfektní volbou v letních měsících, kdy se rodiny chystají na dovolené. Malou sadu náplastí v papírovém obalu, jistě žádná svědomitá maminka nevyhodí a přibalí na dovolenou či výlet. Do setu můžete přibalit pár kousků sterilně balených dezinfekčních polštářků a pohotovostní lékárnička je na světe. Pokud na obal umístíte například nabídku výhodného cestovního připojištění, máte vysokou šanci oslovit potencionální zákazníky. Náplast svým 3D efektem a emocionálním nábojem upoutá  pozornost na sdělení, které by pouze v tištěné podobě mohlo zapadnout. Perfektní volbou jsou náplasti s potiskem v papírovém obalu.

Mix reklamních náplastí s potiskem aneb mini lékárnička

Mix různých velikostí reklamních náplastí s potiskem Vaší firmy v praktické plechové krabičce je hezký dárek dlouhodobého charakteru, který určitě neskončí v koši. Tuto malou lékárničku s sebou budou brát na výlety rodiny s dětmi a milovníci turistiky a cestování. Pokud bude plná náplastí s barevnými a hravými motivy, určitě vyřeší nejednu bolístku. Taková mini lékárnička se vejde do kastlíku každého auta, brašny na kolo či batohu a tak bude vždy po ruce.

Náplast s reklamním potiskem v ordinaci lékaře

Nic nezmírní dětskou bolest  a nerozptýlí dětskou pozornost tak jako barevná náplast. Co rozjasní dětskou tvář se zapíše rodiči do paměti. Možná malinko zjednodušené schéma, ale určitě z velké části pravdivé. Proto náplasti s Vaším reklamním potiskem jsou efektivní volbou. Navíc sladké bonbóny by při dnešním tlaku na zdravou výživu již neobstály u žádného pediatra.

náplasti s reklamním potiskem

Nápaditá pozvánka na akci v podobě náplasti s reklamním potiskem

Sterilní a jednotlivě balená náplast například v neprůhledném obalu se zakázkovým reklamním potiskem. V této podobě můžete pozvat na svou promo akci, sportovní událost ale i společenskou akci, široké okolí. Zaručeně fungující kombinace potisku s 3D reklamní náplastí. Tento způsob může být také velmi účinný pro předáním marketingového sdělení a tedy k propagaci značky a firmy.

Hojení rány s pomocí náplasti

Lékařské studie ukazují, že pokud se na ráně vytvoří tlustý strup, často dojde k jeho rozprasknutí a oddrolení mnohem dřív než se má kůže šanci obnovit a zahojit. Pak vznikne na poškozeném místě snadno vytvoří ošklivá jízda. Náplasti mohou sloužit i k tomu, že drží strup na místě a brání tomu, aby praskl. S pomocí náplasti se rána zahojí rychleji a nezůstane velká jizva, které se už pomalu zbavuje. Náplasti jsou perfektním způsobem jak ošetřit a doléčit ránu.

Perfektní nápad pro Vaší reklamní kampaň

Nápady na reklamní tejpovací pásky, tejpy s potiskem

tejpovací pásky, tejpy s reklamním potiskem

Novinkou v naší nabídce jsou tejpovací pásky neboli tejpy s reklamním potiskem. Jsme schopni dodat zakázkové tvary tejpů a opatřit je potiskem dle Vašeho zadání. Vy si pak můžete pěkně obrandovat Vašeho zákazníka či sdělit širokému okolí jakého sportovce či sportovní tým podporujete právě Vy. Překážkou pro nás nejsou asi tejpy originálního designu. Naše tejpovací pásky se vyznačují vysokou pružností až 170-180%, prodyšností a voděodolností. Tejpy jsou samozřejmě vysoce přilnavé a na pokožce vydrží plnit svou funkci až 3 dny.

Reklamní potisk na krabičky s tejpovacími páskami je perfektní místo pro Vaše marketingové sdělení.

Tejpovací pásky s potiskem, číslicemi

Chcete tejpovací pásky s potiskem, například číslicemi nebo logem? Můžete pro Vás vyrobit nalepovací tejpy s číslicemi a Vy pak s jejich pomocí můžete skládat startovní čísla při různých outdoorových aktivitách. Taková závodní čísla se ideálně hodí pro dálkové běhy nebo na biatlony, triatlony v kombinaci s vodními disciplínami.


Jste jinde a nenašli jste náplasti dle Vašich představ? Nevadí. Naší specializací jsou předměty na míru, takže nám napište a koukneme na to:-). Nabídku dalších reklamních předmětů na zakázku naleznete na stránkách www.giftsservice.com

Zaujaly Vás reklamní náplasti nebo tejpy s potiskem a chcete si nechat vyrobit vlastní na míru k propagaci své firmy, značky? 
Neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci. Team Gifts Service

Přejít nahoru