Výrobce reklamních náplastí na zakázku

Firma Gifts Service je profesionální a spolehlivý výrobce reklamních předmětů na zakázku jako například náplastí nebo tejpovacích pásek. Zastupujeme výrobce disponující dlouholetou zkušeností a nejnovějšími technologiemi v tomto oboru. Gifts Service je výrobcem reklamních předmětů na zakázku a předmětů na míru již od roku 2005. Tato specializace nám umožňuje být v daném segmentu profesionály a nashromážděné zkušenosti nám pomáhají eliminovat chyby a kvalitativní problémy. Našimi zákazníky jsou reklamní agentury i koncový zákazníci.

výrobce reklamních náplastí a tejpovacích pásek

Gifts Service – výrobce reklamních náplastí na zakázku

Naším cílem je dlouhodobá strategie, a proto žádné reklamní agentuře nehrozí, že bychom jakkoli kontaktovali koncového zákazníka.

Konkurenční výhody výrobce reklamních náplastí na zakázku

Konkurenční výhody výrobce reklamních náplastí

Vzhledem k našim zkušenostem a unikátnímu zázemí si můžeme dovolit nabídnout garanci nejnižší ceny. Disponujeme pobočkami v České republice, dále Německu, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Číně a Hong Kongu. Jak dosáhnout na nejnižší cenu reklamních předmětů? Klíčem k úspěchu je plánování. Nejčastější chybou, která vede ke zbytečným nákladům je absence plánování. Doprava u některých předmětů tvoří až 2/3 ceny a z toho je patrné jak mnoho lze vhodným plánováním ušetřit.  

Proč spolupracovat s výrobcem reklamních náplastí

Pečlivě sledujeme dění na trhu a snažíme se svým klientům nabízet originální a aktuální reklamní předměty a tedy i náplasti a další podobné produkty, které budou navíc nejvíce zapadat do jejich marketingového plánu a sdělení. Společně pak můžeme dosáhnout lepších obchodních výsledků.


Zakázková výroba na míru klienta

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ŠITÁ NA MÍRU KLIENTA

specialista v zakázkové výrobě


DLOUHOLETÝ SPECIALISTA V OBORU ZAKÁZKOVÉ VÝROBY

dohled na kvalitu přímo ve výrobě


DOHLED NA KVALITU PŘÍMO U VÝROBCE


Ten dělá to a ten zas ono. A když dva dělají totéž není to totéž!

Ing. Jan Koukal MBA
zakladatel Gifts Service


výběr z tuzemských klientů výrobce reklamních náplastí
Výběr z našich tuzemských klientů
výběr ze zahraničních klientů výrobce reklamních náplastí
Výběr z našich zahraničních klientů

Další informace od výrobce reklamních náplastí

Potřebujete další informace ke konkrétnímu produktu a máte zájem o zakázkovou výrobu? Neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci. Team Gifts Service


Chcete ohodnotit spolupráci s Gifts Servicem? Napsat recenzi nám můžete přímo zde nebo na Google.

Přejít na začátek