Zakázková výroba pro zdravotnictví a průmysl

Potřebujete pro Váš finální produkt specifický komponent z oblasti zdravotnických náplastí, nalepovacích označovačů, štítků, lepících pásek, kosmetických náplastí, tejpů a podobně? Je tu pro Vás zakázková výroba pro zdravotnictví a průmysl. Jsme výrobce speciálních náplastí nejen pro zdravotnickou výrobu ale i lepících komponentů, pásek pro široké využití v průmyslu. Jsme schopni dodat zdravotnické náplasti nejrůznějších provedení, kosmetické náplasti, nalepovací produkty a komponenty, speciální lepící pásky a podobně.

Zakázková výroba pro zdravotnictví a průmysl dle zadání klienta

 • Minimální množství: již od 1000 ks – v závislosti na požadavcích zákazníka
 • Dodací lhůta: 19 dní

Proč výroba zakázkových komponentů a polotovarů právě u nás?

 • možnost zadat výrobu konkrétního produktu na základě technické dokumentace a specifikace materiálů s následnou výrobou prototypu a vzorkem
 • možnost vyvzorovat podobný existující produkt, který bude vyhovovat požadavkům klienta
 • možnost nejen zadat výrobu komponentů, dílů a polotovarů, ale také následně přesunout celou výrobu a tím výrazně snížit výrobní náklady

Co umožňuje zakázková výroba pro zdravotnictví a průmysl

Zlevněte si cenu finálního produktu outsourcovanými částmi. Řešením je zakázková výroba medicínských polotovarů a komponentů. Vzhled k našim dlouholetým zkušenostem v oblasti výroby náplastí Vám poradíme s výrobou komponentů, specializovaných částí pro následnou výrobu zdravotnického materiálu.

 • vyhledání výrobce poptávaného zakázkového komponentu, polotovaru přímo dle specifik
 • zajištění vyvzorování či zakázkové výroby prototypu 
 • interní zaměstnance, kteří mohou kontrolovat kvalitu výstupu nezávisle na dodavatelské firmě, kontrolovat kvalitu zakázkové výroby dle zadaných parametrů, a to vše přímo v místě výroby
 • vlastní sklad v místě výroby, který lze využívat pro optimalizaci nákladů na dopravu v případě, že například zakázková výroba probíhá u několika různých výrobců, což může snížit distribuční náklady 
 • snížení ceny a zvýšení konkurence schopnosti finálního výrobku*
 • dohled nad kvalitou balení před finální přepravou, což je důležitým krokem pro eliminaci poškození výrobků při transportu.

Zakázková výroba náplastí s aktivním stříbrem

Náplasti s aktivním stříbrem již nepatří mezi novinky v oblasti medicíny a proto se jejich využití směřuje i do oblasti reklamních předmětů. Náplasti s aktivním (koloidním) stříbrem vynikají svou antibakteriální účinností, skvělými vlastnostmi při ošetření popálenin a hojení ran. Využijte tedy všechny tyto skvělé vlastnosti a propagujte se náplastmi s aktivním stříbrem přímo pod vlastním brandem? Zakázková výroba pro zdravotnický průmysl zahrnuje také výrobu medicínských komponentů, polotovarů či náplastí pro speciální použití. To jsou například náplasti s kombinovaných materiálů, ve speciálních tvarových výsecích. Mohou to být náplasti pro katetry, náplasti fixující měřící senzory nebo náplasti přímo obsahující senzory.

Výroba náplastí se zakázkovým složením

zakázková výroba náplastí pro zdravotnictví a průmysl

Díky našim dlouholetým zkušenostem se zakázkovou výrobou náplastí a kontakty na výrobce náplastí s nejmodernějšími technologiemi, je možné zakázkově vyrobit náplast přesně dle přání zákazníka a to i s ohledem na složení a vlastnosti náplastí, balení a branding obalu. Pod značkou zákazníka jsme schopni vyrobit náplasti, které obsahují nano částice nebo nano vlákna. Tato oblast zakázkové výroby je sice poměrně časově náročnější na vývoj, vyvzorování a testování, a požadavek na výslednou vyrobenou sérii by měl být v řádu několika tisíc. Pokud se nejedná o prémiový produkt, u kterých sice není extrémní tlak na počet kusů, ale je třeba počítat s vyšší cenou za kus.

zakázkový výroba kosmetických náplastí

Zakázková výroba kosmetických náplastí

Zakázková výroba kosmetických náplastí převážně určených ke tvarování postavy, liftingu obličeje, dekoltu nebo detoxikaci těla se dostává do popředí. Tyto náplasti s obsahem tělu pomocných látek lze vyrobit dle zadání klienta a to navíc s vlastním potiskem například logem Vaší značky. Kosmetické náplasti jsou velmi oblíbeným způsobem jak vylepšit vzhled a postavu. Zkuste zaujmout zákazníky svým jedinečným produktem pod vlastní značkou.

Zakázková výroba náplastí, štítků s RFID pro zdravotnictví a průmysl

zakázková výroba textilních rfid náplastí pro zdravotnictví a průmysl
zakázková výroba rfid štítků pro zdravotnictví a průmysl

RFID technologie není žádnou novinkou a díky rychlému vývoji se její využití dostává do nejrůznějších oblastí. Do RFID čipů umístěného v nalepovacím štítku či textilní náplasti lze nahrát a posléze číst informace. Tyto RFID nalepovací štítky se používají k ochraně majetku, jeho evidenci a rychlému zjištění potřebných informací. Textilní štítky je možné prát na vysoké teploty a klasické nalepovací štítky snadno přilnou k veškerým materiálům a jsou také odolné vůči vysokým teplotám. Pokud nahlédneme do blízké budoucnosti, jistě nikoho nepřekvapí, pokud by se RFID náplasti brzy využívaly také ve zdravotnictví. Například pro rychlé načtení informací o pacientovi, jeho diagnóze.

Zakázková výroba speciálních pásek pro průmysl

zakázková výroba speciálních pásek pro průmysl

Pro průmyslové využití, do výrobních závodů jsme schopni vyrobit a dodat pásky se speciálními vlastnostmi dle zadání zákazníka. Nemusí se jednat jen o lepící pásky, ale například o pásky z různých materiálu a pro využití v širokém spektru výroby. Mohou to být kevlarové, PVC, hliníkové, textilní pásky či pásky s vysokými nároky na odolnost vůči nejrůznějším vlivům například tepelným či chemických. Vždyť legendární a nejproslulejší páska na světě tzv. stříbrňačka, gafa nebo též duct tape [daktajp] měla na počátku své kariéry „pouze“ zadání klienta. Potřebujete-li speciální pásku pro finalizaci svého produktu, pak nás neváhejte kontaktovat se specifikací.

Hledáte výrobce specifické náplasti včetně vyvzorování finálního produktu? Jsme dlouholetý dodavatel s vazbami na výrobce náplastí. Poptejte zakázkovou výrobu náplastí s konkrétními vlastnostmi. Nabízíme široké možnosti zakázkové výroby přímo na míru klienta.

Zaujala Vás zakázková výroba komponentů a polotovarů a chcete si nechat vyrobit vlastní na míru k finalizaci svého produktu či hledáte výrobce pro Váš produkt? 
Neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci. Team Gifts Service

Přejít nahoru